Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART

Letecký catering

Vysoko nad mraky – ale přitom stále nohama na zemi

Catering pro tisíce cestujících vyžaduje dokonalé zvládnutí organizace. Od přípravy a vaření po přepravu a čištění, vše musí být provedeno včas a musí splňovat nejvyšší hygienické požadavky. To je možné díky vysoce profesionální kuchyni a logistickým systémům. Tady nelze ponechat nic náhodě. A když přijde na technologii, důvěřujte odborníkům v HOBART.

scroll down

Spolehlivé vybavení – kvalitní poradenství

Catering v letecké dopravě je náročný – zejména s ohledem na techniku mytí. Je nutné rychle a efektivně umývat tisíce kusů nádobí, mimo jiné sklenice, příbory, tácy a vozíky. Koneckonců nemůžete nechat letadlo čekat jenom kvůli tomu, že nejsou umyté vozíky a nejsou připraveny příbory. HOBART nabízí na míru šitá řešení, která splňují specifické požadavky každého zařízení. Dlouholeté zkušenosti zajistily společnosti HOBART bezkonkurenční renomé mezi hlavními cateringovými firmami v letecké dopravě.

Reference

Řešení mycí techniky

Flexibilita a know-how zrozená z úspěšné aplikace odborných poznatků a inovací HOBART u pásového mytí nádobí (poloautomatických a plně automatických systémů) umožňuje nabízet individuální řešení, přizpůsobená specifickým potřebám jednotlivých zákazníků. Možnosti, které HOBART nabízí, jsou neomezené, ostatně tak jako požadavky samotné. Bez ohledu na to, zda se jedná o standardní stroj s poloautomatickými součástmi nebo plně automatický systém s integrovanými automatickými moduly – HOBART navrhuje parametry tak, aby dokonale vyhovovaly potřebám klienta v místě.

Včasná konzultace s projektovými vývojáři HOBART v rané fázi projektu zajišťuje správný koncept, služby a prostor a také optimalizovaný systém. Poměr výnosů vůči nákladům a projektové úspory jsou stanoveny již ve fázi plánování celého konceptu a jeho integrace do celkového provozního chodu.

Celosvětové zastoupení

Ať již jste kdekoli, HOBART je s vámi.

Žádný jiný výrobce se nemůže vyrovnat široké distribuční síti a síti zákaznického servisu, která je rozprostřena po celém světě. Osvědčení a kompetentní odborníci jsou připraveni vám poradit a pomoci s plánováním, zatímco vyškolení technici vám zajistí nepřetržitý provoz. Místní prodejci zaručují dostupnost náhradních dílů a zákaznickou podporu 24 hodin denně.

Zkušení odborníci

Jsme tým zapálených odborníků, kteří se specializují na projektový management, navrhování, vývoj mechanických součástí, hardwaru i softwaru, kteří uplatňují své rozsáhlé zkušenosti v každém jednotlivém zařízení nebo projektu.

Kontaktujte nás

Hospodárně

Zaměření na nákladové položky představuje klíč pro optimalizaci provozních nákladů stroje. Jako přední specialista ve své oblasti společnost HOBART soustavně vyvíjí a uvádí na trh inovativní řešení pro zvýšení efektivity na základě snížení spotřeby energie, vody a saponátů. Jelikož v cateringu v letecké dopravě představují jednu z hlavních nákladových položek mzdové náklady, poskytuje proto HOBART individuální a optimalizované koncepty pracovních postupů.<br/> <br/> Dodávání vybavení mycí techniky, které vyhovuje konkrétnímu pracovnímu postupu a logistickému prostředí je hlavní předností HOBART. Nedílnou součástí je vývoj úsporných řešení pro catering v letecké dopravě se zaměřením na vybavení, které se dokonale integruje do štíhlého výrobního procesu.

Stáhnout dokument Letecký catering

Toto je heslo pro oblast chráněnou heslem pro naše zákazníky.

 

Jít na stránku stahování dokumentů

top