Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART

Světové námořnictví

Dobře promazaný tým

Svým hostům na palubě slibujete ryze kvalitní zážitek a přehršle nezapomenutelných okamžiků. A svůj slib samozřejmě dodržíte. Díky dokonale sehranému týmu, který spolupracuje v zázemí. Každý člen týmu musí podat špičkový výkon – u kuchyňského personálu to zahrnuje také technologii HOBART.

A v neposlední řadě se servisní technik HOBART postará o údržbu – bez ohledu na to, kde se rozhodnete zakotvit.

scroll down

HOBART světové námořnictví

MY jsme zkušený, globální tým odborníků na kuchyňské vybavení, technologii a servis.

VÍME jak správně na zařízení na zpracování pokrmů na palubě, což je důvod, proč se v současnosti 4 z 5 plavidel spoléhají na vybavení a řešení mycí techniky HOBART.

JAK najít nejlepší řešení použitím a dodáním spolehlivého vybavení a poskytnutím kvalitního poradenství.

HOBART světové námořnictví je součástí skupiny ITW Food Equipment a specializuje se na vývoj a výrobu kvalitních systémů mycí techniky, technologie zpracování odpadu, techniky přípravy a vybavení pro vaření pro komerční kuchyně. HOBART světové námořnictví splňuje specifické tržní požadavky a vytvořilo decentralizovanou celosvětovou servisní síť poskytující individuální zákaznická řešení a specifické produktové řady pro námořnictví splňující normy USPH.

Reference

Made in Germany

„Made in Germany“ je již dlouho synonymem kvality a spolehlivosti v nejvyšším segmentu. Firma si může udržet svůj podíl na trhu jedině tak, že dodrží svůj slib konstantně vysoké kvality.

Dosud Made in USA

Spolehlivé vybavení. Kvalitní poradenství. Rovněž synonymum kvality a spolehlivosti, které je ještě podpořeno tradicí produktů, které prokázaly svoji dlouhou životnost v různých oblastech použití.

Ať již jste kdekoli, HOBART je s vámi.

Žádný jiný výrobce se nemůže vyrovnat úzce propojené distribuční síti a síti zákaznického servisu, která je rozprostřena po celém světě. Osvědčení a kompetentní odborníci jsou připraveni vám poradit a pomoci s plánováním, a vyškolení technici vám zajistí nepřetržitý provoz.

Místní pobočky zaručují dostupnost náhradních dílů a zákaznickou podporu 24 hodin denně. Název HOBART znamená vysoce kvalitní výrobky a prvotřídní zákaznický servis.

Kontaktujte nás

Oceněná společnost

K rozhodujícím úspěchům společnosti HOBART v uplynulém desetiletí patří uvedení inovativní řady myček na nádobí PREMAX, na kterou společnost vlastní více než 100 patentů.

Za uvedení řady PREMAX získal HOBART mnoho tuzemských i mezinárodních ocenění. Mimo jiné získal HOBART ocenění Seatrade Insider Cruise v kategorii „Food & Beverage / Hotel Organisation” pro segment výletních lodí.    

JDE NÁM O VAŠE VÝHODY

HOBART je celosvětovým dodavatelem úsporných systémů mycí techniky. S našimi inovativními systémovými řešeními, technologiemi a službami přináší značka trvalé výhody pro zákazníky, spolehlivost a nejlepší produkty na trhu.

Hospodárnost

Hlavním hnacím motorem nákladově efektivního provozu je úspora čerstvé vody a chemických přípravků a cílená správa provozu umývárny – která není ve vašem kuchyňském provozu nejdůležitější, ale dozajista ani ne bezvýznamná.

Návratnost je samozřejmou součástí, pokud je využita inovace při návrhu nebo alespoň zdokonalení vaší současné myčky na nádobí HOBART.

HOBART na to má důkaz!

Nejlepší výsledek mytí

Absolutní samozřejmost při mytí nádobí a vaše sdělení zákazníkovi – dokonalá čistota nádobí. Mnoho unikátních konstrukčních vlastností a vývoj založený na zkušenostech, know-how a inovativním projektování poskytují a zaručují vynikající výsledky.

Orientace na zákazníka

Naslouchání požadavkům zákazníka je hlavní prioritou přístupu HOBART k vývoji a poskytování dokonalých řešení a vybavení pro správné použití. Od standardních segmentů v našem portfoliu až po specializovaný tým pro světové námořnictví – HOBART nejprve naslouchá, poté vyrábí.

Spolehlivé vybavení. Kvalitní poradenství. Více než jen pouhé řeči.

Maximální spolehlivost

Technická a provozní spolehlivost jsou naprosto zásadními požadavky u funkční specifikace a jsou již součástí návrhu. HOBART ví, že když se musíte otáčet, musí naše vybavení splnit svůj úkol – proto jste se rozhodli pro HOBART. To se samozřejmě týká také hygienické bezpečnosti a spolehlivosti při každodenním provozu – na každé plavbě a po mnoho dalších let provozu vaší lodě.

Se snadným ovládáním

Díky jednoduchému ovládání na stisknutí jednoho tlačítka u celé produktové palety je obsluha snadná pro všechny, kdykoli a u jakéhokoli zařízení.

Kontrolky, které komunikují s provozovatelem, abyste měli vždy kontrolu nad svými procesy.

Asistovaná montáž příslušenství a kódované díly, které sedí tam, kde je potřebujete a kde je chcete mít. A snadné ovládání šetří čas.

Stáhnout dokument Světové námořnictví

Toto je heslo pro oblast chráněnou heslem pro naše zákazníky.

 

Jít na stránku stahování dokumentů

Mycí technika

Inovativní, efektivní a účinná řešení mycí techniky

 

Dozvědět se více

top