Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART

Servis

Servis byl v HOBART vždy nejvyšší prioritou. Koneckonců nehledě na kvalitu vybavení záleží hlavně na servisu. Tím se řídí HOBART po celém světě.

Jakožto největší a přední výrobce komerčních myček na nádobí zajišťujeme úspěšný servis všude tam, kde se stroje HOBART používají. Naše společnost je tak zastoupena v mnoha zemích prostřednictvím svých vlastních zaměstnanců nebo partnerství s místními poskytovateli.

Poskytujeme vám plnou podporu prostřednictvím komplexní sítě servisního personálu a partnerů, bez ohledu na to, zda potřebujete radu nebo uživatelské školení, prohlídky nebo opravu. Servis HOBART zaručuje rychlou, odbornou pomoc na místě, zaměřenou na vaše požadavky.

Všichni naši servisní partneři mají své vlastní zásoby originálních náhradních dílů HOBART z Německa. Také se pravidelně účastní dalších školení, aby měli k dispozici know-how pro postup v jakékoli pomyslné situaci. HOBART poskytuje pro své zahraniční servisní partnery školení ve své centrále v Německu a také v různých zemích.

Tímto můžeme zaručit, že náš servisní tým bude držet krok s nejnovějšími inovacemi a bude vám moci pomoct s jakýmkoli aspektem vaší mycí techniky HOBART. Na servis HOBART se můžete kdykoli spolehnout.

Kontakt
Martin Pagac
Sales Manager
+420 727 817 758 Kontaktujte nás
top