Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART
ŘEŠENÍ PRO MYTÍ VRATNÝCH KELÍMKŮ A NÁDOBÍ
Jaké jsou klíčové faktory pro mytí vratného nádobí? Chytrá technologie a správné vybavení. S řešeními HOBART můžete své VRATNÉ NÁDOBÝ snadno mýt a z hlediska hygieny jste vždy v bezpečí.

Podpultové řešení pro mytí kelímků

ÚSPĚŠNÝ KONCEPT:

PREMAX GP / FP se zabudovaným TOP-DRY sušením, které je na trhu jedinečné.<br/> + Koš až na 25 vratných kelímků na proces mytí<br/> + Vložka pro víčka, až 16 víček na jeden proces mytí<br/> + HYLINE  oplachovací prostředek pro plasty HLP-7000

Dozvědět se více

Průchozí řešení pro mytí kelímků

Externí sušení umožňuje modernizaci průchozí myčky nádobí HOBART pro mytí kelímků. Úplné vysušení je pro hygienu nezbytné, ale plastové kelímky a jiné vratné nádobí nevysychají tak dobře jako porcelán. Systém externího sušení tuto práci zvládne za 120 sekund.

Chtěli byste se dozvědět více?

Stačí odeslat formulář se žádostí

 

Řešení mytí kelímků pomocí pásové myčky nádobí

Přístroj na mytí kelímků HOBART FUX je ideálním strojem pro mytí vratných kelímků na velkých akcích. Stroj se vyznačuje mimořádným výkonem a velmi nízkými provozními náklady. Díky<br/> maximální kvalitě, spolehlivosti a snadnému použití je systém mytí kelímků FUX ideálním partnerem pro splnění nejnáročnějších požadavků.

Dozvědět se více

Podpultové řešení pro mytí lahví

Hygiena a flexibilita jsou dva nejdůležitější faktory pro každého, kdo musí umývat vratné láhve a karafy, ať už se jedná o stravovací zařízení, hotel nebo zdravotnické zařízení. Dodatečně instalovatelný systém mytí lahví od společnosti HOBART poskytuje obojí.<br/> Jednoduše čisté.

Dozvědět se více

Podpultové řešení pro mytí vratného nádobí

Vratné misky, víka, nádoby a přepravky z plastu pomáhají chránit životní prostředí, protože zamezují vzniku odpadků. Tento trend však přináší do odvětví gastronomie nové hygienické výzvy. Tento trend nelze zastavit a inovativní řešení společnosti HOBART pro mytí nádobí poskytují tu správnou technologii a vybavení. Vratné nádobí a kelímky můžete snadno umýt a usušit v myčce s předním vkládáním s použitím našich košů na mytí vratných kelímků, jedinečné technologie TOP-DRY a oplachovacího prostředku na plasty HYLINE.

Chtěli byste se dozvědět více?

Stačí odeslat formulář se žádostí

 

Průchozí řešení pro mytí vratného nádobí

Externí sušení umožňuje modernizaci průchozí myčky nádobí HOBART pro mytí vratného nádobí. Úplné vysušení je pro hygienu nezbytné, ale plastové kelímky a jiné vratné nádobí nevysychají tak dobře jako porcelán. Systém externího sušení tuto práci zvládne za 120 sekund.

Chtěli byste se dozvědět více?

Stačí odeslat formulář se žádostí

 

Řešení pro mytí vratného nádobí pomocí pásové myčky

Pásová myčka nádobí HOBART FUX je ideálním přístrojem pro mytí vratného nádobí ve velkých množstvích. Stroj se na trhu vyznačuje mimořádným výkonem a velmi nízkými provozními náklady. Díky maximální kvalitě, spolehlivosti a snadnému použití je pásová myčka nádobí FUX ideálním partnerem pro splnění nejnáročnějších požadavků.

Chtěli byste se dozvědět více?

Stačí odeslat formulář se žádostí

 

Myčka na jeden kelímek

Koncept: Podnik s kávou s sebou bez vratných kelímků? Nepředstavitelné! Mnoho dnešních zákazníků si s sebou nosí vlastní kelímky. Aby bylo možné je v baru nebo kavárně hygienickým způsobem znovu naplnit, může si je zákazník rychle opláchnout pomocí myčky na jeden kelímek. Po 30 sekundách je jejich vlastní kelímek opět čistý a připravený k odnesení dalšího nápoje.

Chtěli byste se dozvědět více?

Stačí odeslat formulář se žádostí

Oplachovací prostředek pro plasty

Náš speciálně vyvinutý oplachovací prostředek pro plasty HYLINE HLP-7000 zajišťuje velmi dobré odvodnění plastových kelímků a nádobí a zajišťuje jejich rychlé schnutí beze skvrn. 

Na chemické prostředky

top