Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART

Videa HOBART

DVOUÚROVŇOVÁ MYČKA

Revoluční myčka nádobí má druhou mycí komoru. Druhá úroveň tak může být využita na souběžné mytí – to znamená dvojitou kapacitu na mycí proces. Další výhodou stroje je jeho kompaktní design. Ani přes vyšší mycí výkon nevyžaduje větší prostor v umývárně nádobí než běžná myčka na nádobí.

Nová generace myček na nádobí 2018

Nový displej s dotykovou obrazovkou, bezkonkurenční výsledky sušení, mycí technika 4.0 s aplikací WASHSMART: nové vlastnosti zdokonalených myček na sklenice a myček na nádobí od HOBART přesvědčí. Podle hesla „PRACUJTE CHYTŘE, NE NAMÁHAVĚ", stroje pracují s kombinací extrémně nízkých provozních nákladů a působivým komfortem pro obsluhu, aby bylo každodenní mytí co nejjednodušší. Krátké doby mytí, zaručené výsledky čištění a také nízká spotřeba vody, energií a chemických prostředků celý profil jen završují.

Myčka s automatickým POSUVEM KOŠŮ – nová dimenze 2017

HOBART představuje novou generaci řady CP/CN. Ať již se jedná o verzi PREMAX nebo PROFI, nová myčka s automatickým posuvem košů nabízí novou technologickou dimenzi s přesvědčivými řešeními pro větší efektivitu, ekonomičnost, snadnější zacházení a ještě lepší výsledky sušení.

PERMANENT-CLEAN automatické odstraňování nečistot – skříňová myčka AUP/AMX

top