Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART

Náhradní díly

Originální náhradní díly
100 % HOBART – rychlý a osobní

Servisní personál HOBART se postará, abyste své originální náhradní díly dostali co nejrychleji. Pokud si nejste jisti, který díl potřebujete, naši odborníci vám osobně poradí a provedou vás nabídkou náhradních dílů HOBART.

Víte přesně, co potřebujete? Pak si můžete správný náhradní díl objednat přímo v našem internetovém obchodu (viz odkaz níže).

Každá minuta se počítá
Uvědomujeme si, že pokud váš stroj nepracuje, vznikají vám ztráty z prodeje. Proto náš tým udělá maximum, aby vám co nejrychleji pomohl. Pokud si náhradní díly objednáte do 12:00, pak vaši zásilku odešleme ještě ten samý den. Garantováno.

Originální náhradní díly – nejlepší řešení
Každý jednotlivý originální náhradní díl HOBART je vyvinut spolu s příslušnou myčkou na nádobí a je vyroben v naší továrně nebo partnerskými společnostmi z vysoce kvalitních materiálů podle specifikací HOBART. Originální díly dodáváme teprve poté, co projdou našimi striktními testy kvality a bezpečnosti, které překračují zákonem předepsané normy.

Serivisní technici přijedou k vám
Pokud se vám kvůli složitému problému nepodaří stroj znovu uvést do provozu, přijedou naši technici, kteří vám poskytnou odbornou pomoc. Více než 200 techniků HOBART po celém Německu disponuje servisními vozy s potřebnými náhradními díly, které jim dodáváme noční expresní zásilkovou službou. Díky tomu k vám mohou bleskově přijet a zajistit co nejrychlejší obnovení normálního provozu. Navíc máme komplexní síť servisních partnerů.

Díky našim originálním náhradním dílům bude myčka na nádobí HOBART vždy skutečným produktem HOBART.

INTERNETOVÝ OBCHOD HOBART
Jako majitel myčky na nádobí HOBART a zaregistrovaný odborný prodejce získáte exkluzivní přístup k více než 40 000 originálních náhradních dílů v našem online obchodu. Můžete se sami podívat, zda je požadovaný náhradní díl k dispozici, a určit, jak a na kterou adresu má být zaslán. Odpovídající náhradní díl najdete po několika kliknutích a zadání modelu nebo sériového čísla stroje.

Kontakt
Spare parts department
Kontaktujte nás
top