Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART

ITW – Illinois Tool Works

Illinois Tool Works byla založena v roce 1912 a jedná se o vysoce diverzifikovanou skupinu společností, která vyrábí spojovací materiály a komponenty, zařízení a spotřební systémy a speciální produkty. Produktové portfolio skupiny zahrnuje systémy a spotřební zboží pro zákazníky a průmyslové obaly, elektrická zařízení a svářecí stroje.

Společnost se zaměřuje na výrobu produktů s přidanou hodnotou a vytváří inovativní řešení pro zákazníky po více než jedno století. Dnes je Illinois Tool Works nebo ITW firmou zařazenou v žebříčku Fortune 200, která zaměstnává více než 46 000 pracovníků v 52 zemích světa. Hlavní sídlo se nachází v Glenview, Illinois. Celkový obrat skupiny činil v roce 2021 14,5 miliardy USD.  

 

Food Equipment Group je jedním ze sedmi obchodních segmentů ITW.

 

Segmentzařízení ITW pro gastronomii vyvíjí a vyrábí pokročilou mycí techniku (mytí nádobí), zařízení pro vaření, chlazení, a zpracování potravin a poskytuje servis pro institucionální, průmyslové, gastronomické a maloobchodní zákazníky po celém světě. ZařízeníITW pro gastronomii představují kvalitní značky, které zaujímají přední pozice v příslušném průmyslovém odvětví a které se navzájem liší inovativností a jedinečnými nabídkami integrovaných služeb. Tyto známé značky splňují potřeby svých zákazníků po celém světě tím, že se zaměřují na řešení nejpalčivějších problémů v daném odvětví a sledují příslušné trendy: udržitelný rozvoj, snadné ovládání, výkonnost a servis u zákazníka.

www.itw.com

 

top