Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART

NETWORKS

Podpora spolupráce – utváření budoucnosti:
V rámci úzké spolupráce s odbornými asociacemi chceme i nadále měnit kuchyňský segment, optimalizovat procesy a zdokonalovat normy.

 

DEHOGA Bundesverband – Asociace německých hotelů a restaurací

Asociace DEHOGA je rozdělena do 17 zemských asociací a dvou odborných asociací – Asociace německých hoteliérů (IHA) a UNIPAS (svaz majitelů čerpacích stanic a dálničních stravovacích zařízení). Odborné organizace ve spolkové asociaci DEHOGA navíc předkládají a řeší konkrétní problémy svých členů.

Zobrazit webovou stránku

 

VdF – asociace obchodních plánovačů

Asociace obchodních plánovačů (VdF) je největší německou obchodní asociací pro plánovače velkých kuchyní, která zastupuje jejich zájmy prakticky ve všech segmentech.

Zobrazit webovou stránku

 

FCSI – Mezinárodní poradenská společnost pro gastronomii

Profesionální poradenství a plánování ve všech segmentech hotelnictví, restaurační gastronomie a velkých stravovacích zařízení.

Zobrazit webovou stránku

 

GGKA – profesní asociace pro gastronomii a velká kuchyňská zařízení

Profesní asociace GGKA je obchodně-politická a profesní zájmová skupina specializovaného obchodu pro gastronomii a velká kuchyňská zařízení. Zaměřuje se na podporu profesionálního obchodu GGKA a zajišťování rovných příležitostí pro profesionální jednotky GGKA.

Zobrazit webovou stránku

 

Hygiene-Netzwerk GmbH & Co. KG

Hygiene-Netzwerk je komanditní společnost, která působí v segmentu hygienických služeb, školení, certifikace a hygienických výrobků po celém Německu.

Zobrazit webovou stránku

 

HGK – dodavatel pro hotely a gastronomii

HGK je lídrem na trhu dodavatelských služeb pro hotelnictví a restaurační gastronomii, který poskytuje poradenství v oblasti efektivních dodavatelských služeb a výhodných podmínek pro potravinové produkty, nepotravinové produkty, investice a služby.

Zobrazit webovou stránku

 

ZVEI – hlavní asociace elektrotechnického vývoje a elektrotechnického průmyslu / specializované oddělení profesionální mycí techniky

ZVEI zastupuje všeobecné ekonomické, technologické a ekologické zájmy elektrotechnického průmyslu a sdružení poskytovatelů služeb. V roce 2014 založila asociace ZVEI specializované oddělení komerční mycí techniky.

Zobrazit webovou stránku

 

AK GGS – pracovní skupina pro profesionální mycí stroje

Hlavním cílem AK GGS, která je nezávislá na činnosti různých asociací, je zajišťování informačního servisu pro komerční mycí techniku.

Zobrazit webovou stránku

 

ICA – Institut kulinářského umění

Cílem Institutu kulinářského umění a jeho akademie je odstraňovat neustále rostoucí nedostatek kvalifikovaného personálu.

Zobrazit webovou stránku

 

AGÖ – pracovní skupina pro velká kuchyňská zařízení v Rakousku

AGÖ je registrovaná společnost, která pečuje o zájmy veřejných stravovacích zařízení.

Zobrazit webovou stránku

 

WKO-IGÖ – zájmová skupina dodavatelů zařízení pro velké kuchyně v Rakousku

IGÖ je asociace předních dodavatelů zařízení pro velké kuchyně. Asociace IGÖ se zaměřuje především na profesionální plánování kuchyní, školení, vzdělávání a další vzdělávání, zásady férové hospodářské soutěže a tvorbu norem.

Zobrazit webovou stránku

 

Národní asociace kontrolorů kvality potravin v Badensku-Wuerttembersku

Asociace má za úkol sdružovat kontrolory kvality potravin jednotlivých úřadů v Badensku-Wuerttembersku.

Zobrazit webovou stránku

 

KVD asociace německých poskytovatelů poprodejních služeb

Asociace KVD je největší profesní asociací manažerů služeb, odborníků na služby a učňů v zákaznickém servisu v rámci různých odvětví po celém evropském kontinentu.

Zobrazit webovou stránku

 

top