Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART

Světové námořnictví

Mycí technika

Na základě výběru z produktů z největšího portfolia kterékoli z obou značek, PREMAX (Made in Germany) nebo ADVANSYS (Made in USA), může HOBART nabídnout nejinovativnější, nejefektivnější a nejvýkonnější řešení mycí techniky pro jakékoli použití ve světovém námořnictví.

scroll down

Stacionární myčky na sklenice a nádobí

Buď pro jeden koš pod pult nebo jako skříňový model s tácy nebo pro dvojitý koš jako multifunkční řešení, takový může být výběr pro příslušné použití, které určuje, jak pro vás zajistíme nejlepší výsledky.

A pokud se právě poohlížíte po suché a dokonale čisté sklenici pro svůj prvotřídní bar, vyzkoušejte HOBART PREMAX FP – jediné dostupné podpultové zařízení, které vydává suché sklenice, a pokud použijete systém pro úpravu odpadní vody HOBART, bude se vaše sklenice dokonale lesknout, zážitek, který jste neviděli na žádné jiné výletní lodi.

Stacionární univerzální myčky hrnců a nádobí

Díky možnostem různých konstrukcí, buď modelu s dvířky nebo skříňového modelu, a nejefektivnějším dostupným systémům mytí – včetně systémů s bočním mytím – nabízí HOBART nejlepší řešení, které vyčistí jakýkoli hrnec nebo nádobí z vašeho pekařství, řeznictví nebo kuchyně.

Pásové mycí systémy

K dispozici je široké spektrum pásových dopravníků s tunelem o různé velikosti a mnoho konfigurací segmentů a zásobníku, abychom pro vás mohli vytvořit na míru ušité řešení pro vaše kapacity a prostor a požadavky na energetickou náročnost mytí nádobí.

I pro mytí hrnců a nádobí nabízí HOBART mycí stroje s pásovým dopravníkem, které prokazují své výhody maximální kapacity a minimální míry manipulace po mnoho let. Velký výběr košových mycích strojů s pásovým dopravníkem, nabízené ve variantách s rozměrem 44 palců na délku, až po vysokokapacitní automatické košové jednotky s několika zásobníky až pro 300 košů za hodinu, jsou připraveny zvládnout jakékoli mytí sklenic a nádobí.

Stáhnout dokument Světové námořnictví

Toto je heslo pro oblast chráněnou heslem pro naše zákazníky.

 

Jít na stránku stahování dokumentů

Technika přípravy

Dlouhá životnosti, jednoduchá obsluha a vynikající výkon

 

Dozvědět se více

top