Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART

PRÁCE A KARIÉRA

Hledáme lidi s know-how, kteří chtějí přispět svým nadšením a kreativitou k implementaci nových řešení. Pokud rádi uvádíte věci do pohybu a netolerujete nečinnost, jste pro nás těmi pravými.

scroll down

Co nabízíme

Dříve se nám opakovaně dařilo očekávání zákazníka nejen naplňovat, ale také je každoročně překonávat. Naší vizí je „mytí bez vody“.. Tohoto ambiciózního cíle můžeme dosáhnout pouze spoluprací jako tým.

Jste připraveni se ujmout úkolů, které ovlivňují budoucnost a vypořádat se s komplexními výzvami? Chcete se neustále učit nové věci?

Posouvat laťku výše díky svým solidním znalostem a inovativnímu uvažování. Hledáme lidi s know-how, kteří chtějí přispět svým nadšením a kreativitou k implementaci nových řešení. Pokud rádi uvádíte věci do pohybu a netolerujete nečinnost, jste pro nás těmi pravými.

Spolupracujte s cílevědomým týmem v inovativní vedoucí společnosti na mezinárodním trhu a zažijte velkého týmového ducha v HOBART GmbH při své každodenní práci.

Hlavní důvody
pro kariéru v naší společnosti:

Vyvážený vztah mezi soukromým a pracovním životem
Záměrně zde klademe ‚soukromý život‘ na první místo. Pro dobře vyvážený poměr mezi soukromým a pracovním životem nabízíme pružnou pracovní dobu a proplácení přesčasových hodin.

Férové platové ohodnocení
Vzhledem k tomu, že je naše společnost vázána kolektivní smlouvou, nabízíme nejen dobrý základní plat, ale také variabilní bonusové složky závisející na výkonu.

Odborný a osobní rozvoj
Bereme si k srdci kariérní postup našich zaměstnanců. Jako pro výrobce komplexních systémů je pro nás dále naprostou obchodní povinností: naší vize „mytí bez vody“ můžeme dosáhnout jen díky dobře kvalifikovaným a spokojeným zaměstnancům. Novým zaměstnancům nabízíme komplexní zaškolení do jejich oblasti působnosti, další individuální vzdělávání zaměřené na jednotlivé cíle, podporu talentových schopností a šanci na povýšení. Zaměstnanci si navíc mohou za atraktivních podmínek pronajmout jízdní kolo dle svého výběru a používat ho nejen pro dojíždění do práce, ale také k soukromým účelům.

Volný čas, sportování a zdraví
Chceme, aby naši zaměstnanci byli zdraví. Proto podporujeme různé firemní sportovní týmy, máme partnerské smlouvy s fitness centry a nabízíme akce jako např. Health Days (Dny zdraví).

Zaměstnanecké výhody
Podporujeme mladé rodiny svatebními bonusy a příspěvky při narození dítěte. Na podporu týmového ducha pravidelně pořádáme firemní večírky a výlety. Náš personál dále může využívat programu firemního důchodového připojištění a požívat všechny výhody dle kolektivní smlouvy, jako např. starobní penzi a volno na další školení.

Quarter-Century-Club
Loajalita se vyplatí. Zaměstnanci, kteří pracují ve společnosti HOBART 25 let a déle se stávají členy Quarter-Century-Club a získávají speciální výhody za svoji loajalitu.

Firemní restaurace
Dle hesla „Není dobré práce bez dobrého jídla“ nabízí naše firemní restaurace výběr cenově přijatelných jídel.

Kultura vedení
Přesně dle zkratky MOVE, která se skládá z kritérií „motivace“, „otevřenosti“, „zodpovědnosti“ (německy: Verantwortung) a „rozvoje“ (německy: Entwicklung) používáme moderní a zaměstnanecky orientovaný model vedení.

MOVE je požadavek všech zaměstnanců a zkouška pro všechny členy vedení.

 

V HOBART považujeme za důležité
abychom

...si vážili navzájem jeden druhého,

...budovali pevný základ pro osobní rozvoj,

...podporovali společné prostředí.

Protože diverzita znamená mít různou historii,
zážitky a úhly pohledu, které vedou k vyšší inovativnosti a úspěchu.

Pojďme podpořit diverzitu!

Ženská rada HOBART

S naší iniciativou ženské rady HOBART se zaměřujeme na posílení diverzity, podporu kariérního postupu žen v technických oblastech a vedoucích pozicích a také zlepšování rovnováhy mezi kariérou a rodinou.

Report - Boiler suit instead of Blazer
Report - Steel-toed boots instead of high heels
Report - Diversity management at HOBART

 

top