Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART

Integrovaný systém managementu

Středem pozornosti pro HOBART bylo vždy efektivní využívání zdrojů pro výrobu a používání našich výrobků. K důležitým vlastnostem našich strojů patří optimalizace potenciálních zdrojů, která představuje zároveň podstatný faktor pro naše zákazníky.

Integrovaný systém managementu (IMS) byl zaveden v roce 2013 za účelem podpory tohoto směřování v oblasti ochrany životního prostředí. Je založen na dvou strukturách systému managementu kvality ISO 9001, který existuje od roku 1996 a obsahuje dvě certifikace ISO 14001 (environmentální management) a ISO 50001 (energetický management).

Na základě specifické analýzy a monitorování proměnných veličin podstatných pro životní prostředí z energetického hlediska jsme schopni plnit každoročně definované cíle zajišťování udržitelného rozvoje. Výsledné poznatky ovlivňují soustavný proces zdokonalování. Základem pro dodržování stanovených požadavků jsou certifikace TÜV, pravidelné interní auditorské zprávy a výroční kontrola systémů.

Pro zobrazení příslušných certifikátů klikněte na následující odkaz. Na základě těchto certifikací zajišťujeme, že jsou dodržovány veškeré mezinárodní zákonné předpisy a normy. Na základě výročního zveřejňování zprávy o udržitelném rozvoji vás chceme informovat o vývoji v oblasti ochrany životního prostředí a dosahování energetických úspor a o příslušných produktových inovacích.

top