Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART

Mytí opakovaně použitelných kelímků

Při velkých a sportovních událostech je spolehlivé a komplexní mytí a sušení vratných plastových kelímků naprostou nutností. Kvůli zaschlým zbytkům tekutin, otiskům rtěnek, ale také přírodním nečistotám, jako jsou hlína a prach, je nutné kelímky umývat hygienicky. Navíc geometrie kelímků mytí a sušení ještě více ztěžuje kvůli prohlubním, žebrování a vybráním. Pro okamžité další použití a balení je nicméně naprosto suchý kelímek zcela zásadní.

Řešení pro váš problém – systém HOBART FUX pro mytí kelímků

Mycí systém HOBART FUX vám nabízí spolehlivé mytí a sušení vašich kelímků během a po velkých událostech, festivalech nebo fotbalových zápasech s několika tisíci návštěvníky.

Požadovaného výsledku mytí je spolehlivě dosahováno systémem HOBART pro mytí kelímků díky vysokému oběhu vody a mycímu tlaku 3 až 5 barů. Dodatečně zabudovaná mikrofiltrace rychle zabraňuje znečištění mycí lázně a stroje. Vysoce výkonné sušení a fénování pomocí speciálně uspořádaných lopatek snižuje zbytkovou vlhkost na minimum, aby kelímky opouštěly systém již téměř suché. Kelímky lze opět přímo použít, stohovat nebo zabalit pro přepravu a uskladnění.<br/> <br/> Kelímky jsou dopravovány skrz stroj v koši na kelímky nebo na speciálním dopravníkovém pásu na kelímky. Konstrukce koše a pásu umožňuje volný pohyb kelímků, který optimálně podporuje mytí a sušení.<br/> <br/> Mnoho let výzkumu a vývoje snížilo spotřebu energie a médií na minimum. A stejně tak jsou minimální i vaše provozní náklady. Inteligentní systémy oplachování a sušení usnadňují práci a umožňují, aby bylo mycí stroj možné ovládat optimálně a hygienicky.<br/> <br/> S naším modulárním mycím systémem FUX jsme schopni individuálně reagovat na požadavky zákazníka, objemy a splnit požadavky na čistotu a usušení v maximální možné míře.  Mobilní instalace do kontejneru umožňuje přímé mytí v místě instalace, čímž tak odpadá přeprava na dlouhé vzdálenosti.

Stáhnout leták

Oblasti použití

  • eventy
  • koncerty
  • sportovní akce
  • pronájem kelímků

Myté nádobí

  • kelímky různé velikosti a tvarů
  • přepravní a úložné boxy

Objem:

  •  1 000 až 10 000 kelímků za hodinu

 

Rádi vám poradíme s výběrem vhodného mycího systému pro speciální použití. Kontaktujte nás nyní zcela nezávazně!

Kontakt
Carola Blust
Key Account Assistant
+49 781 600-2033 Kontaktujte nás
Martin Pagac
Sales Manager
+420 727 817 758 Kontaktujte nás
top