Kontaktujte nás
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Srovnání produktů
Srovnat produkty nyní


Seznam srovnávaných produktů
HOBART

PARTNERSKÁ SEKCE

Partnerství skýtá příležitosti: kombinace know-how a zdrojů s sebou přináší významný potenciál pro zvýšení společné efektivity a konkurenceschopnosti.

Vítejte v partnerské sekci HOBART!

Společně s vámi chceme využívat stávajícího tržního potenciálu ještě úspěšněji a ziskověji. Jako autorizovaný partner budete využívat maximální přednosti ve všech obchodních aktivitách. Využijte široké palety informací a služeb, které poskytujeme pro naše produkty. <br/> <br/> Pro vás jako pro kuchyňského designéra, prodejního nebo servisního partnera nabízíme široké spektrum služeb: v naší partnerské sekci jsou uvedena data a fakta ohledně různých služeb a prodejní informace, výkresy, BIM data a také je zde možnost stáhnout si videa a animace.

Navíc se můžete přihlásit k bezplatnému odběru našeho newsletteru a mít tak vždy aktuální informace. Budeme vás neustále informovat o nových produktech, inovacích, obchodních výstavách, produktových tipech nebo aktuálních akcích.

Jak na to: pro získání přístupu k sekci stahování se prosím zaregistrujte. Vámi zadané údaje budou ověřeny a obdržíte potvrzení. 

Společně k úspěšné budoucnosti!

Zobrazit registrační stránku

top